Novinky

Po příjezdu do Janských Lázní vyhlížejte tyto značky.

Pomohou Vám najít náš penzion.

Navigace v Janských Lázních


 


Zimní radovánky - zima PDF Tisk Email

 

Lyžařské areály


Skiresort Černá hora

Skiresort Černá hora je lyžařským regionem s platností společné jízdenky, vzniklý spojením lyžařských areálů v Janských Lázních, Černém Dole a Svobodě nad Úpou. Nabízí rozmanité lyžařské terény s celkovou délkou sjezdovek 20km, 4 lanovými dráhami a 22 lyžařskými vleky, kde si každý lyžař či snowboardista jistě najde to "své". Skiareál disponuje novou osmimístnou kabinkovou lanovou dráhou, jedinou tohoto druhu v České republice. Sjezdové tratě areálu dosahují délky až 3km.

Areál v Černém Dole se vyznačuje širokými sjezdovkami, moderně vybaveným KIDparkem pro výuku lyžování . Areál ve Svobodě n. Úpou je areálem rodinného typu, který nabízí návštěvníkům zdarma stálou slalomovou trať s časomírou, její reservace je možná i pro privátní akce.

Skipasy každému na míru = součástí nabídky skipasů se nově stává "rodinné jízdné, juniorské a seniorské jízdné, 4-hodinová jízdenka a rozšíření časových skipasů a slev pro školní skupiny" (ceník).

 

V letošním roce jsou realizovány tyto investice: výstavba akumulační nádrže na vodu pro technický sníh u horní stanice kabinkové lanovky na Černé hoře, rozšíření dojezdu sjezdovek Alpine Pro a U Brožů v Černém Dole. Pro komfort zákazníků budou zavedeny automaty na vracení čipových (plastových) karet, čipové karty již nebudou přijímány na pokladnách.Běžecké lyžování


SkiResort ČERNÁ HORA věnuje velkou pozornost úpravě běžeckých tratí v délce cca 70km, v hlavní sezóně je přeprava lyžařů mezi areály zajištěna skibusy.

Přehled tratí

 


Sáňkování


Sáňkaři mohou vyzkoušet 3,5 km dlouhou Černohorskou sáňkařskou cestu (volně přístupná).

Provozní řád